خدمات آجر سفال وطن

آیا در صنعت ساختمان سازی برای استفاده از مصالح مناسب دچار تردید شده اید ؟ استفاده از آجر سفال از نظر اقتصادی یک سرمایه گذاری مناسب است. مجموعه آجر سفال وطن با ارائه خدمات در زمینه آجر سفال در جهت خدمت رسانی بهتر با کادر مجرب در زمینه مشاوره و فروش شما عزیزان را همراهی می کند. برای انتخاب آجر سفال مناسب و اطلاع از قیمت ها با مشاوران آجر سفال وطن تماس بگیرید.

عرضه انواع آجر سفال

آجر سفال مرغوب با خاک رس ساخته می شود.آجر سفال در انواع مختلف تولید می شود که ابعاد آجر سفال دارای مشخصات کلی آجر سفال با ابعاد 5.5 سانتی متر ، آجر سفال با ابعاد 7 سانتی متر، آجر سفال 10 سانتی متر، آجر سفال با ابعاد 15 سانتی متر و آجر سفال با ابعاد 20 سانتی متر می باشند.

ادامه مطلب

ارسال آجر سفال و پشتیبانی

مجموعه آجر سفال وطن برای اطمینان خاطر مشتریان از نحوه ارسال بار محصولات آجر سفال را با توجه به درخواست مشتری با بارگیری منظم و نظارت دقیق برای مشتریان ارسال می نمایند و در صورت بروز هر گونه مشکل تیم پشتیبانی آجر سفال وطن موارد مشکل را بررسی نموده، در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

ادامه مطلب

فروش انواع آجر سفال

آجر سفال یکی از پر مصرف ترین مصالح در ساختمان سازی است. برای تهیه آجر سفال با قیمت مناسب و با کیفیت می توانید پس از انتخاب آجر سفال مناسب با مشاوران و کارشناسان آجر سفال وطن تماس گرفته تا شما را برای داشتن بهترین مصالح راهنمایی کنند.

ادامه مطلب

درباره آجر سفال وطن

مجموعه آجر سفال وطن با هدف برداشتن گامی موثر و مفید در صنعت ساخت وساز ساختمان کشور و با توجه به نیاز مبرم به مصالح با کیفیت در امر ساختمان سازی برای برآورده کردن کلیه نیازهای پیمانکاران و مهندسین ساختمانی به تامین انواع آجر سفال با کیفیت پرداخته و در راستای خدمات رسانی به صورت تخصصی در زمینه فروش آجر سفال با قیمت مناسب فعالیت می نماید.

آجر سفال با 3 کیفیت متفاوت ساخته می شود. آجر سفال ممتاز ، آجر سفال درجه1 و آجر سفال درجه 2که مهم ترین عامل در کیفیت آجر سفال رنگ آجر سفال است که باید رنگ آجر سفال زرد یکدست باشد. نظارت و کنترل بر کیفیت آجر سفال به طور منظم در آجر سفال وطن پیگیری می شود و موارد زیر برای این کنترل مورد بررسی قرار می گیرد:

 • دقت در ابعاد آجر سفال و یکپارچگی در رنگ .
 • مقاومت آجر سفال یکی از موارد بسیار مهم از نظر بررسی در آجر سفال وطن می باشد.
 • میزان آسیب پذیری آجر سفال در برابر مواد شیمیایی.
با پیشرفت ساختمان سازی در جهان، این صنعت در ایران رو به رشد است، از اینرو با توجه به نوسانات قیمت اکثر ساختمان سازان نیاز به مصالح با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند شرکت آجر سفال وطن با توجه به این دغدغه و نیاز صنعت ساخت و ساز کشور بر خود دانست تا به صورت تخصصی در زمینه تامین و فروش آجر سفال اقدام به فعالیت نماید.

آجر سفال وطن با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، از کیفیت و قیمت موجود در بازار اطمینان حاصل نموده و با نظارت بر بارگیری و سالم رسیدن محصول به مقصد اطمینان خاطر را برای مشتری فراهم می آورد.

ادامه مطلب

چرا خرید آجر سفال وطن

به دلیل اینکه قیمت مصالح روز به روز رو به افزایش است آجر سفال یکی از مناسبترین گزینه ها می باشد. و باعث کاهش هزینه ها می شود آجر سفال به دلیل وزن سبک باعث کاهش وزن سازه شده و در عوض دارای استحکام بسیار زیادی می باشد. آجرسفال وطن با شناخت نيازهای صنعت ساخت و ساز کشور و تمرکز بر روی عرضه آجر سفال با کیفیت، ارزان گامی در جهت افزايش رضايتمندی مشتری برداشته است..

 • 01 فروش عمده معتبرترین آجر سفال

  شما می توانید از آجر سفال وطن که در زمینه فروش تخصصی انواع آجر سفال با کیفیت و قیمت مناسب فعال می باشد، به صورت عمده و با اطمینان خاطر از نحوه ارسال صحیح و رسیدن سلامت آجر سفال به مقصد خرید نمائید.

 • 1- سطح آجر سفال باید یکدست و منظم باشد.
  2- رنگ آجر سفال باید یکنواخت باشد.
  3- بافت تشکیل دهنده آجر سفال باید همگون باشد.
  4- جداره بیرونی و درونی آجر سفال نباید ترک داشته باشد.

 • با توجه به اینکه آجر سفال وطن انواع آجر سفال را عرضه می نماید. می توان از این آجر سفال ها در بخش های مختلف ساختمان سازی استفاده نمود. در واقع از آجر سفال می توان در ساختن ، دیوار چینی، دیوارهای باربر، تیغه های جداکننده، طاق ضربی بین تیرآهن ها، نمای داخلی و خارجی و سقف های تیرچه بلوک استفاده کرد.

جدیدترین محصولات آجر سفال وطن

مجموعه آجر سفال وطن با ارائه مرغوب ترین آجر سفال وفعالیت خود را در زمینه فروش انواع آجر سفال و ارسال به سراسر کشور فعالیت می نمائید. یکی از اهداف مهم آجر سفال وطن کمک به چرخه ساخت و ساز کشور و از یه رو رضایت مشتریان از آجر سفال مورد استفاده بنابراین قبل از اقدام به خرید آجر سفال برای آگاهی از انواع آجر سفال و اینکه کدام آجر سفال با کار شما متناسب است با مشاورین و کارشناسان آجر سفال وطن تماس بگیرید. در زیر نمونه ای از جدیدترین آجر سفال عرضه شده توسط آجر سفال وطن را می بینیم:

مطالب آموزشی مرتبط با آجر

در بخش مطالب آموزشی آجرسفال وطن می توانید مطالب مرتبط با آجرسفال را مطالعه نمائید و دانش کاملی از شناخت انواع آجر سفال، تفاوت انواع آجر سفال با یکدیگرکه این امر سهولت در انتخاب آجرسفال و خرید آجر سفال مناسب مورد نیاز شما را تامین می نمائید.

ماندگاری بالا آجر در ساخت و ساز

دلایل استفاده از آجر در ساخت و ساز

وقتی به ساخت‌و‌ساز فکر می‌کنیم، آجر یکی از عوامل بنیادی و اساسی است که در زمینه این صنعت با ارزش بسیار بالا شناخته می‌شود. آجر، به تنهایی نه تنها یک مصالح ساختمانی است بلکه نمادی از تاریخ و اصالت نیز محسوب می‌شود. استفاده از آجر در ساختمان‌ها،  به دلیل پایداری، مقاومت، و زیبایی طبیعی که […]

شومینه آجری شیک ساخته شده از آجر

شومینه آجری از چه آجری ساخته می شود ؟

در دنیای امروزی پر از فن‌آوری و نوآوری، همواره به دنبال راهی برای احساس آرامش از زندگی در محیط‌های زیبا و گرم هستیم. از راه‌حل‌های ارزان و شگفت‌انگیز برای ایجاد این حس زیبایی، استفاده از شومینه آجری است. یکی از مسایل اساسی در ساخت یک شومینه آجری، انتخاب آجر مناسب می‌باشد. آجر، به عنوان سنگ […]

انواع نمای آجر و سنگ در ساختمان سازی

انواع نمای آجر و سنگ در ساختمان سازی

نمای آجر و سنگ، به عنوان یکی از عناصر مهم و جذاب در زیبایی و استحکام ساختمان‌ها، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. آجر و سنگ به عنوان مصالح سنتی با تاریخچه‌ای بسیار قدیمی، از زمانهای دور تاکنون جزئی اساسی از معماری ساختمان‌ها بوده‌اند. انواع نمای آجر و سنگ در ساختمان سازی نه تنها زیبایی […]

انواع دیوار آجری شیک

انواع دیوار آجری

در دوران‌های قدیم تا به امروز دیوارهای آجری نمادی از زیبایی و استحکام در معماری بوده‌اند. این نوع دیوارها با زیبایی طبیعی باعث جلب توجه بسیاری از طراحان و سازندگان شده‌اند. شما می‌توانید با خیالی راحت از انواع دیوارهای آجری برای ساختمان خود استفاده نمایید و حس آرامش و امنیت را برای ساکنین به ارمغان […]

پرسش و پاسخ مرتبط به آجر سفال

 • چرا بهترین آجر برای دیوار چینی آجر سفال است ؟

  آجر سفال به دلیل قیمت مناسب و استحکام بالا مورد پسند اکثر پیمانکاران و ساختمان سازان می باشد که در ساخت و ساز استفاده می نمایند. آجر سفال به دلیل بافت سبک بهترین گزینه جهت استفاده در دیوار چینی می باشند.نکته ای باید رعایت شود آجر سفال نباید برای دیوارهای باربر استفاده شود.

 • هزینه آجر سفال در دیوار چینی به صورت متری حساب می شود. که بر اساس ابعاد آجر سفال و هزینه حمل و نقل متفاوت است. با توجه به نوسانات قیمت ها و هزینه حمل و نقل آجر سفال که به تعداد نیرو به کار گرفته شده و هزینه مسیر وابسته است متغیر است شما می توانید با مشاوران و کارشناسان آجر سفال وطن در ارتباط باشید تا بهترین قیمت ها را از ما بخواهید.

 • - آجر سفال مرغوب داراي شكل هندسي كامل و منظم می باشد.
  - رنگ آجر سفال بايد یکپارچه باشد. این مسئله نشان دهنده یکنواخت بودن مواد بکار رفته در ساخت و پخت آجر سفال می باشد.
  - بافت آجر سفال بايد یکدست باشد.
  - سطح آجر سفال باید بدون حفره و آلوئك باشد.
  - آجر سفال باید به گونه ای سخت و همگن باشد که با کشیدن ناخن بر روی آن خط نیفتد.
  - آجر سفال مرغوب در برخورد با آجر سفال دیگری باید صدای زنگ دهد زیرا این صدا نشان دهنده سلامت آجر سفال می باشد.
  - آجر سفال مرغوب باید آب کمی را جذب کند زیرا آجر سفال پوکی که آب جذب می کند در فصل سرما یخ می زند و خرد می شود.
  - آجر سفال سالم شوره نمی زند اگر چنین چیزی اتفاق افتاد یعنی املاح، نمک ها و آهک آن بیش از حد است و آجر سفال نامرغوب است.

 • در ساختمان سازی مدرن و امروزی، دیوارها دیگر نقش باربری ندارند و وزن وارد شده از طریق اسکلت ساختمان به فونداسیون و زمین منتقل می شود، از این رو دیوارها نیاز به استحکام اضافه ندارند بنابراین انتخاب آجر سفال در بهینه شدن هزینه و کاهش وزن ساختمان نقش به سزایی دارد از اینرو اهمیت استفاده از آجر سفال مرغوب مشخص می شود.

 • آجر سفال وطن در اصفهان با عرضه آجرسفال به دلیل کیفیت و مرغوب از محبوبیت خاصی بین مشتریان در سراسر کشور برخوردار است. مجموعه سفال وطن به صورت اختصاصی فروش و ارسال آجر سفال اصفهان می پردازد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط و مشاوره آجر سفال با قیمت مناسب و میزان آجر مورد نیاز در متر مربع از طریق فرم درخواست آجر و قسمت تماس با ما با کارشناسان و مشاوران آجر سفال وطن در ارتباط باشید.

مشاوره تلفنی